МІЖНАРОДНА КОНФЕРЕНЦІЯ 2017

08-09 червня 2017

"Внутрішній контроль, питання боротьби з корупцією та шахрайством"


Міжнародна Конференція Інституту внутрішніх аудиторів України проводиться з метою просування та популяризації важливих безпосередньо як для України, так і світового суспільства в цілому, актуальних практик боротьби з корупцією та шахрайством в приватному та державному секторах. Не секрет, що дані зловживання є одним з найбільших стримуючих факторів в економічному розвитку та добробуті країни. Ми залучили найкращих лекторів світового рівня, які знають свою справу в подоланні злочинності та впровадженні належних внутрішніх контролів. Наші гості із задоволенням поділяться своїм досвідом та відкриють "фірмові" секрети успіху.

Доповідачі конференції

лектори та експерти

До виступів та участі у дискусійних панелях Конференції нам вдалося залучити найкращих високо досвідчених практиків і професіоналів з Італії, Кіпру, Австрії, Португалії, Туреччини, Великобританії, Польщі та інших країн, а також з Національного Антикорупційного Бюро України, Міністерства Оборони України, Київської Міської Державної Адміністрації та Національного банку України.

Також у Конференції приймуть участь представники центральних банків Кіпру, Туреччини, Італії, Словенії, Вірменії та Грузії.

 

ХТО МОЖЕ БУТИ ЗАЦІКАВЛЕНИМ ПРИЙНЯТИ УЧАСТЬ У КОНФЕРЕНЦІЇ

учасники

Всі керівники, що зацікавлені та приймають участь у впровадженні та підтримці ефективного корпоративного управління, дієвих анти-корупційних заходів та попередженню шахрайства в організації.
Сюди відносяться керуючі компанії, промислові асоціації, банки, страхові та інвестиційні компанії, державні організації, тощо.

Відповідні посади: генеральний директор, фінансовий директор, головний аудитор, директор з інформаційних технологій, директор з безпеки, головний ризик-менеджер, спеціалісти з запобігання шахрайства, відповідальні за комплаєнс, зовнішні консультанти.

 

Участь у конференції

всі бажаючі

 З питань участі та виступу на Конференції

Відкрита попередня реєстрація учасників Конференції. Для реєстрації необхідно направити листа у вільній формі, вказавши ПІБ та назву компанії на адресу conference@iia.org.ua.

Якщо Ви маєте цікаву тему для доповіді, яка відповідає темі Конференції, та бажаєте поділитись власним досвідом та знаннями - ми готові надати Вам майданчик для виступу у якості доповідача (за умови наявності часу).

Для уточнення умов зв'яжіться з нами: +38(050)063-85-64, conference@iia.org.ua

Для спонсорів та рекламодавців

Спонсорство і презентація Вашої компанії доступні в рамках Конференції. Будь ласка, зв'яжіться з нами, якщо у вас є будь-які питання щодо організації представницького майданчику та спонсорства: +38(050)063-85-64, office@iia.org.ua

 

ОРГАНІЗАТОРИ КОНФЕРЕНЦІЇ

СПЕЦІАЛЬНИЙ СПОНСОР

СПОНСОРИ

НАШІ ДРУЗІ

ІНФОРМАЦІЙНІ ПАРТНЕРИ